Montáž sádrokartonu - MP-2, s.r.o.

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Montáž sádrokartonu

Jsme firma z dlouholetou tradicí a stovkami dokončených stavebních zakázek. Nabízíme montáže sádrokartonů - půdní vestavby, SDK podhledy, rekonstrukce podkroví, sádrokartonové příčky, předstěny, kazetové podhledy a mnoho dalších prací v oblasti suchého stavebnictví, včetně montáže suchých podlah. Nabízíme poradenskou činnost a vypracování cenových nabídek zdarma.
pudni vestavba zabreh

Půdní vestavby ze sádrokartonu


Půdní vestavba za pomoci sádrokartonových desek a profilu z pozinkovaného ocelového plechu je nejsnadnějším a nejrychlejším řešením při stavební rekonstrukci vaší půdy. V naší fotogalerii najdete fotky pro vaši inspiraci, jak na půdní vestavbu. Nabízíme půdní vestavby na klíč, poradíme vám s povolením a rádi vám nezávazně zodpovíme otázky ohledně orientační ceny.

Stěny a příčky ze sádrokartonu


Ze sádrokartonu se dají postavit různé bytové stěny a příčky.  Podle druhu použitého materiálu mohou mít sádrokartonové stěny různé vlastnosti, například odolnost proti vodě, čí požáru, nebo akustické sádrokartonové desky nepropustí prakticky žádný zvuk. Na obrázku vidíte jak vypadá sádrokartonová stěna před tmelení spojů, foto je pořízeno při výstavbě půdní vestavby v Zábřehu.
Sádrokartonová stěna před tmelení spojů.
Bodová světla v sádrokartonu dodají místnosti nádech moderního stylu.

Bodovky do sádrokartonu


Bodová světla v sádrokartonovém podhledu mohou úplně splynout se stropem a vytvořit tak zajímavý architektonický efekt. Je hodně možností jak bodová světla zabudovaná v sádrokartonu uplatnit. Bodovky do sádrokartonu najdou uplatnění také v různých římsách, vitrínách, nebo speciálně vytvořených vln a jiných architektonických prvků.
Reference: některé z našich realizovaných projektů
Realizace půdní vestavby na ulici 28.října 9 a 11 v Zábřeh
Rekonstrukce prodejny T-mobile na dolním náměstí v Zábřeze
Firemní hala v Červené Vodě - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY, s.r.o.
Rekonstrukce dílenské haly - autoservis Pardubice
Realizace podkrovních bytů v Lanškrouně - p. Vařeka
Slovníček pojmů - vysvětlivky:

Sádrokartonová deska

Sádrokarton, nebo též sádrokartonové desky, jsou používané v suchém stavebnictví při výstavbě vnitřních stěn a stropů. Sádrokartonová deska se vyrábí lisováním sádrové hmoty mezi dva silné kartony papíru, s následným vysušením.

Sádrokartonové desky do koupelny

Sádrokartonové desky do koupelen jsou odolnější proti vlhkosti a vodě. Tento sádrokarton se vyrábí stejně jako sádrokartonové desky obyčejné, ale při výrobě se sádrokartonové jádro napouští silikonem.

Sádrokartonové desky - použití

Tyto sádrokartonové desky se využívají v suchém stavebnictví, takzvaně jako sádrokartonové stavebnice. Sádrokarton se používá ve stavebnictví na celém světě pro dokončení výstavby vnitřních stěn a stropů. Sádrokarton je v současné době nejrychlejším a nejsnadnějším řešením tak zvané suché výstavby. Díky montáži sádrokartonových desek je možné stavět rychle příčky, realizovat rekonstrukce bytů a domů, dělat vnitřní zateplení domu a úpravy jakéhokoliv interiéru.

Montáž sádrokartonu Olomouc, Mohelnice, Uničov, Zábřeh, Šumperk, Štíty, Červená Voda, Králíky, Hanušovice, Lanškroun,

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky